Kiedy?

II kwartał 2023 r.

Gdzie?

Gdynia

Wykładowcy

Więcej informacji wkrótce

Szanowni Państwo!

Za nami interdyscyplinarna konferencja naukowo-szkoleniowa, która odbyła się w dniach 21-23 kwietnia 2022 r. w Warszawie. Po ponad dwóch latach pandemii udało nam się spotkać w gronie 23 wykładowców i ponad 100 uczestników. Warsztaty, sesje wykładowe, debaty spotkały się z dużym zainteresowaniem i były okazją do zapoznania się z aktualną sytuacją epidemiologiczną na świecie oraz problemami zdrowotnymi w transporcie lądowym, powietrznym i morskim.

Wnioski zamieszczone w ankietach uczestników, testy oceniające poziom ich wiedzy, jak również owocne dyskusje podczas obrad pozwoliły na określenie bieżących potrzeb oraz oczekiwań w odniesieniu do programu kolejnych konferencji. Zarysował się schemat oczekiwanych warsztatów i sesji wykładowych oraz grupa wykładowców, którzy cieszyli się największym zainteresowaniem słuchaczy.

Kolejna konferencja medycyny podróży pod auspicjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Morskiej, Tropikalnej i Podróży, Konsultanta Krajowego w dziedzinie medycyny morskiej i tropikalnej oraz Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej odbędzie się w drugim kwartale 2023 r. w Gdyni.

Poznając Państwa wymagania i oczekiwania wychodzimy naprzeciw najnowszym trendom w medycynie podróży, staramy się równać do najlepszych ośrodków uniwersyteckich i towarzystw naukowych. Jestem przekonany, że kolejne spotkanie przyniesie jeszcze więcej pozytywnych wrażeń.

Do zobaczenia w nadmorskich klimatach w okresie przedwakacyjnym 2023 roku.

Przewodniczący Komitetu Naukowego i Organizacyjnego
prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Morskiej, Tropikalnej i Podróży
prof. dr hab. n. med. Krzysztof Korzeniewski