Kiedy?

21-23 kwietnia 2022 r.

Gdzie?

Novotel Airport / Warszawa

Wykładowcy

30 wystąpień

Szanowni Państwo!

W związku z trwającą pandemią COVID-19 oraz znacznymi ograniczeniami w międzynarodowym ruchu podróżnych, Zarząd Polskiego Towarzystwa Medycyny Morskiej, Tropikalnej i Podróży podjął decyzję o anulowaniu terminu Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej ‘Medycyna podróży w praktyce lekarskiej’, która miała odbyć się w dniach 23-24.10.2020 r., a następnie 4-6 listopada 2021 r. w Warszawie.

Nowy termin Konferencji będzie uzależniony od bieżącej sytuacji epidemiologicznej dotyczącej zapadalności na COVID-19 (planowany na 21-23 kwietnia 2022 r.). W imieniu Polskiego Towarzystwa Medycyny Morskiej, Tropikalnej i Podróży oraz Komitetu Naukowego złożonego z wybitnych specjalistów i uznane autorytety, już teraz mam zaszczyt zaprosić Państwa, lekarzy różnych specjalności oraz osoby zainteresowane szeroko pojętą problematyką medycyny podróży do wzięcia udziału w naszym wydarzeniu, które odbędzie się w nowym terminie w hotelu Novotel Airport w Warszawie.

Wykłady konferencyjne przedstawiające aktualną epidemiologię chorób infekcyjnych i inwazyjnych, wytyczne i regulacje dotyczące działań profilaktycznych w odmiennych warunkach klimatycznych i sanitarnych, problemy zdrowotne związane z międzynarodowym ruchem podróżnych, jak również problematykę procesu diagnostyczno-terapeutycznego w różnych stanach chorobowych, zostaną zaprezentowane przez tropikalistów, epidemiologów, zakaźników, lekarzy rodzinnych oraz lekarzy innych specjalności, którzy w przystępny sposób zapoznają Państwa z najnowszymi trendami w medycynie podróży.

Wszyscy uczestnicy Konferencji oprócz zasobu wiedzy otrzymają punkty edukacyjne.

Przewodniczący Komitetu Naukowego i Organizacyjnego
prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Morskiej, Tropikalnej i Podróży
prof. dr hab. n. med. Krzysztof Korzeniewski

Organizator merytoryczny

Patronat

Sponsorów zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu

Kontakt

Dojazd i noclegi

Zapraszamy do Hotelu Novotel Airport Warszawa

Miejsce

Novotel Warszawa Airport położony jest w pobliżu centrum, a na lotnisko Chopina odwiezie Cię bezpłatny Shuttle bus (rozkład w recepcji). Niedaleko znajduje się stacja kolejowa PKP Warszawa Centralna. Obiekt posiada profesjonalne zaplecze konferencyjne dla 700 osób.

Dojazd

Hotel zlokalizowany 2 km od Lotniska Chopina i 2 km od Okęcia. Dodatkową dogodnością jest bezpłatny transport na lotnisko. Najbliższa stacja kolejowa to PKP Warszawa Zachodnia, która oddalona jest o 3,4 km od Hotelu.
 

Hotel

Nowoczesny hotel posiadający Kompleks konferencyjny na 730 osób, parking, Centrum fitness i odkryty basen.
Novotel Warszawa Airport
ul. 1 Sierpnia 1, Warszawa
 

Inne Hotele

Prezentujemy dodatkowe możliwości akomodacji we własnym zakresie

Courtyard by Marriott Warsaw Airport

ul. Żwirki i Wigury 1J
Warszawa

Renaissance Warsaw Airport Hotel

ul. Żwirki i Wigury 1H
Warszawa

Sound Garden Airport Hotel

ul. Żwirki i Wigury 18
Warszawa

Ibis Warszawa
Reduta

ul. Bitwy Warszawskiej 16
Ochota, Warszawa

Ibis budget Warszawa Reduta

ul. Bitwy Warszawskiej 16
Ochota, Warszawa

Campanile Varsovie / Warszawa

ul. Towarowa 2
Wola, Warszawa

Indywidualne zapytania prosimy zgłaszać na nasz adres mailowy: biuro@assg.pl